Spotkaniu ze znanym polskim aktorem – Andrzejem Grabowskim

W dniu 15 maja kilkoro mieszkańców naszego Domu wraz z instruktorką terapii zajęciowej miało przyjemność uczestniczyć w spotkaniu ze znanym polskim aktorem – Andrzejem Grabowskim.

Spotkanie to było jednym z cyklu „KOD MISTRZÓW” kontynuowanego przez Teatr Groteska od roku 2014.

Goście tych spotkań  artyści, wybitni Polacy, osobowości, autorytety intelektualne, w trakcie spotkań opowiadają o swoich doświadczeniach życiowych, ścieżkach i zdarzeniach , które doprowadziły ich w to miejsce, w którym teraz są.

Są to opowieści tym ciekawsze, ze prawdziwe i niejednokrotnie bardzo podobne do naszych własnych doświadczeń.

Spotkanie z panem Andrzejem Grabowskim , który ze swadą opowiadał o swoim życiu studenckim i pierwszych doświadczeniach scenicznych, zrobiło ogromne wrażenie na naszych mieszkańcach. Pan Andrzej okazał się być człowiekiem o ogromnym poczuciu humoru, ale nie bez nuty refleksyjności. Ogromną atrakcją tego spotkania , a także miłą pamiątką dla panów, z całą pewnością były plakaty ze zdjęciem aktora oraz autografem złożonym „na żywo” w hallu teatralnym.

Powróciliśmy do Domu zaopatrzeni w niezwykłą pamiątkę i pełni pozytywnych wrażeń-w końcu nie codziennie można uścisnąć dłoń wybitnego artysty.