Piknik Świetojański w DPS na Kluzeka

W dniu 21 czerwca 2018 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Pikniku Świętojańskim – imprezie organizowanej co roku przez DPS Kluzeka.

Motywem przewodnim tegorocznego spotkania były przygody zabawnych Galów, zmagających się z inwazją Rzymian – tak więc przywitał nas pan dyrektor placówki w przebraniu Obelixa, wszędzie było widać rzymskich legionistów, a nawet samego Cezara, planującego podstępny atak na wioskę galijską.

Po zabawnym przedstawieniu przygotowanym przez pracowników DPS Kluzeka rozpoczynającym piknik, nastąpiły kolejne występy zaproszonych artystów.

Były zarówno występy amatorskie – przedszkolaków, młodych cheerleaderek , zespołów folklorystycznych , jak i zawodowych artystów estradowych. Wszystkie występy bardzo się podobały naszym mieszkańcom.

Cały dzień był wypełniony atrakcjami artystycznymi, a prawdziwą wisienką na torcie był występ Andrzeja Sikorowskiego, zaplanowany już na sam koniec imprezy. Niestety pogoda nam spłatała figla i  pan Andrzej  musiał przerwać występ z powodu gwałtownego deszczu, co pozostawiło pewien niedosyt, ponieważ twórczość tego znanego krakowskiego artysty jest bardzo ceniona i lubiana.

Dzień wypełniony atrakcjami, okraszony smacznymi przekąskami, w bardzo przyjemnym otoczeniu i miłej atmosferze na pewno na długo zostanie w naszej pamięci i wspomnieniach.

Galeria: